🎨🎉🌼🌺 🌈Цветен празник 🌈🌺🌞🎈🎨
По случай 1 юни – Международния ден на детето, учениците от 2. и 3. клас изпълниха училищния двор с цветове, усмивки и настроение. С много въображение и ентусиазъм те изрисуваха алеите с пъстри и красиви рисунки, посветени на детството, приятелството и мечтите.
Цветните творби създадоха прекрасно настроение и направиха празника още по-вълнуващ и незабравим.
Така учениците показаха, че детското въображение няма граници и че с малко цвят и много желание могат да направят света около себе си по-красив и по-цветен. 🎈Честит празник на всички деца! 🎈
