🎉👏🥉Повод за гордост🥉👏🎉
На 8 май 2026 г. в ЦПЛР – Обединен детски комплекс – гр. Търговище се проведе тържествена церемония по награждаване на отличените участници в областния етап на Националния конкурс за рисунка „С очите си видях бедата“.
Конкурсът се организира ежегодно от Министерството на вътрешните работи и Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“, със съдействието на Министерството на образованието и науката.
Съгласно решението на жури, съставено от художници от гр. Търговище и представители на РДПБЗН, трето място в трета възрастова група бе присъдено на Сара Земрау, ученичка от VII клас в нашето училище.
Наградата беше връчена от г-жа Елка Станчева – началник на Регионалното управление на образованието – Търговище, и комисар Стефан Стефанов – директор на РДПБЗН.
Поздравяваме нашата талантлива и упорита художничка и ѝ пожелаваме още много бъдещи успехи!👏🍀
