С грамота от д-р Людмил Веселинов, кмет на община Попово, за принос в развитието на българското образование бе отличен г-н Стефан Пантелеймонов – учител в прогимназиален етап.
Грамота от кмета на общината за постигнати отлични резултати в учебно-възпитателния процес и за дългогодишната ѝ отдадена работа в сферата на образованието получи и г-жа Албена Найденова – старши учител в начален етап.
Честита награда, колеги! 👏
Facebook Image